1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

MS GPC 2021 - Poděkování

 MS GPC 2021 v Pabianicích bylo pro naši výpravu velice úspěšné.  Výprava ČR  zde zanechala velice dobrý dojem a opět potvrdila, že je žádaný partner, se kterým se musí počítat. Pokusme se tedy shrnout učinkování našich závodníků a jejich doprovodu na proběhlém mistrovství:

 • Výprava ČR byla pořadatelem vyhodnocena jako nejlepší zúčastněná národní federace. 
 • Výkonnost našich závodníků opět vzrostla a naši reprezentanti sváděli boje o čelní umístění. Potěšující bylo sledovat například BP RAW těžké váhy, kdy na největší výkony nastupovali jeden za druhým naši benčaři a ovládli tak startovní pole. 
 • Naši reprezentanti se úspěšně umístili i v absolutních pořadích a stávalo se, že medailová umístění absolutek ovládli jen čeští reprezentanti.
 • Na MS 97 lifterů vytvořilo nové evropské a světové rekordy. Veliká řada těchto rekordů byla vytvořena našimi reprezentanty a některé boje o rekordy byly skutečně tvrdé a nezapomenutelné.
 • Potěšující byl profesionální přístup našich reprezentantů. Dojem nezanechává jen výkon, ale i chování závodníka a jeho výpravy a i zde patřili naši borci k těm "dobrým".
 • Velice příjemné bylo sledovat přátelskou atmosféru v našem týmu, kdy spolu naši reprezentanti napříč všemi kluby nejen řešili situace, ale navzájem se podporovali a pomáhali si. I toto velice přispělo k naši výsledkům. Fungovali jsme jako jeden tým.
 • Naše výprava měla na MS zastoupení nejen mezi závodníky, ale i mezi rozhodčími, vedením federace, organizací a na jednu skupinu i mezi nakladači..
 • MS probíhalo v období proti Covidových opatření a po dlouhé době 2 let omezení tréninků, sportovních aktivit a setkávání. Krásné bylo zjištění, že naši výpravu tato doba a omezení nejen "nepoložila", ale naopak výkonnost našich reprezentantů a jejich chuť bojovat vzrostla. 
 • A pak ještě jeden zákulisní postřeh. Někteří závodníci si přijeli pro tituly a nebo rekordy, jaké pak bylo jejich překvapení, když jim je převzali naši borci. Skutečně jsem zaznamenal diskuze a komentáře, kde s údivem oceňovali výkonnost našich reprezentantů.

Takže, přátelé, MS bylo pro naši výpravu velice úspěšné a ČR zde zanechala velice dobrý a pozitivní dojem. Gratuluji Vám všem k výkonům a děkuji Vám a vašemu doprovodu za výbornou reprezentaci. Byli a jste skvělý tým, který umí bojovat a držet při sobě. Jsem rád, že jsem u toho mohl být s vámi a bylo mi ctí a potěšením býti s vámi všemi v takovéto skvělé partě.

Libor Hurdálek

Prezident FČST

 

Federace

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME male

FČST pořádá

MČSR v BP & Bicepsu

27. dubna 2024 - Vsetín

Pořadatel

Valach Power 

ME GPC 2024

15.-19.5.2024

Trutnov (ČR) 

(Trojboj, dřep, benč, biceps)

pořadatel

Powerlifting Trutnov

 

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes162
Za měsícZa měsíc12790
CelkemCelkem1106089
Vaše IP3.239.11.178
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 13
Teď on-line
-