1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

Svět kulturistiky: Rozšíření spolupráce

 Jak jsme Vás již informovali, novým partnerem FČST je Svět kulturistiky. V čísle 01/2023 jste tak mohli najít dvoustranu s našimi příspěvky. Od čísla 02/2023 se tato spolupráce ještě rozšiřuje. V každém čísle Světa kulturistiky tak naleznete nejen dvoustranu s aktualitami a informacemi o činnosti FČST ale i další dvoustranu, která bude věnována rozhovoru s osobností powerliftingu.

Tak a teď jsme stáli před problémem, koho a jak vybrat na rozhovory. Máme přes 300 členů a téměř každý by si zasloužil mít prezentaci ve Světě kulturistiky. To by však bylo na 20 let. Takže jak a koho vybrat?

Nakonec jsme zvolili následující systém:

  • Osobnosti pro rozhovor budou vybírat členové Výboru + Kontrolní komise + vedoucí PR. To je celkem 9 lidí z 8 klubů. Částečně se tím zajistí objektivita výběru.
  • A kritéria? Zatím jsme nastavili následující: Měli by to být sportovci, kteří v FČST soutěží delší dobu, dosahují dobrých výsledků, jsou to uznávané osobnosti liftu, splňují etický kodex sportovce.

Na základě tohoto systému jsme vybrali první 3 osobnosti. S první osobností se tak můžete seznámit již v následujícím čísle Světa kulturistiky 02/2023.

Jak jsem uvedl, nebylo lehké vybírat. Návrh sportovců na rozhovory chápeme nejen jako prezentaci FČST a samotných sportovců. V prvé řadě je to však pro nás forma poděkování a uznání navrženým za jejich práci pro náš sport - Powerlifitng.

Děkujeme našemu partnerovi Svět kulturistiky za uvedenou možnost prezentace. Je to pro nás čest avelice si jeho přístupu vážíme.

Federace

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male

FČST pořádá

MČSR v BP & Bicepsu

27. dubna 2024 - Vsetín

Pořadatel

Valach Power 

ME GPC 2024

15.-19.5.2024

Trutnov (ČR) 

(Trojboj, dřep, benč, biceps)

pořadatel

Powerlifting Trutnov

 

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes553
Za měsícZa měsíc8647
CelkemCelkem1138914
Vaše IP100.26.176.111
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 96
Teď on-line
-