1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Členské poplatky a členství v FČST na rok 2024

Členské poplatky na rok 2024 schválila VH FČST 11-2023 ve výši: 500 Kč za fyzického člena a 1.000 Kč za klub.

Zájemci o členství v FČST uhradí členské poplatky do 28. února 2024 a to dle následujících pokynů.

Postup přihlášení a zaslání poplatků:

Poplatky zašlou vedoucí klubů za celý klub na účet:

účet: 2100486836 / 2010

banka: Fio banka, a.s.

majitel účtu: Federace českého silového trojboje

 

Doplňující informace:

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno klubu, za který poplatky zasíláte.

Výše poplatků je 500 Kč x počet členů klubu + 1.000 Kč za klub.

Souběžně zašlete vyplněnou přihlášku za Váš klub na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při zaslání přihlášky po uvedeném termínu 28.2.2024 je členství zvýšeno o 100 Kč za každého člena.

Formulář přihlášky:

Přihlášku naleznete na úložišti Google. Pro vstup klikněte na webu FČST na logo „Členové FČST“ v pravém sloupci Bannery. Přihlášku stačí zaslat ve wordu, nemusíte ji fotit. UPOZORNĚNÍ: Přihlášku nelze vyplnit přímo na Google. Musíte si ji nejdříve stáhnout k sobě do počítače a pak ji můžete doplňovat.

Zájemci o členství, kteří nemají klub:

Zájemci o členství, kteří nemají žádný klub, budou zařazeni pod klub Scout Powerlifting. Zde se vyplní stejná přihláška a za klub se v tabulce uvede název klubu „Scout Powerlifting“. Členské poplatky pak dělají 500 Kč/rok a osobu a zasílají se na stejný účet uvedený výše (poplatek za klub se nehradí). Do textu pro příjemce pak napište své jméno a název klubu. Vedoucím klubu je Libor Hurdálek a s dotazy se obracejte přímo na něj.

Připomínáme, že v FČST není schváleno individuální členství, takže každý člen musí být zařazen pod některý ze členských klubů FČST. K tomuto účelu byl zřízen klub Scout Powerlifting.

Výhody členů FČST jsou uvedeny v odkazu v článku na webu FČST.

Zvýhodněné nákupy u našeho partnera PT Servis Trampota, možnost nominací na mezinárodní soutěže, možnost tvorby rekordů. Propagace činnosti a členů v mediálním prostoru. Velká nabídka v kalendáři soutěží. Zapůjčení vybavení pro pořadatele soutěží. Finanční příspěvky pro pořadatele soutěží. Zajištění akreditovaných rozhodčích atd. No a hlavně skvělá parta. Více na našem FČST Google – odkaz v závěru článku.

Upozorňujeme, že na členy FČST se od roku 2024 vztahuje rozhodnutí VH 11/2023, kterým se omezují starty mimo kalendář soutěží FČST (vyjma pohárových soutěží). – Zápis VH 11/2023 bod č. 11. Různé – Starty mimo kalendář soutěží FČST.

Na členy FČST se pak vztahuje GDPR (informace o ochraně osobních údajů). Odkazy jsou uvedeny na webu FČST.

Veškeré dokumenty kolem členství v FČST jsou uloženy na Google. Pro vstup klikněte na webu FČST na logo „Členové FČST“ v pravém sloupci Bannery

Těšíme se na spolupráci a společné závody v roce 2024

Za výbor FČST

Hurdálek Libor

Dne: 10.12.2023

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male