1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lounská mrtvola - reportáž

V sobotu 21. července se konal 1. ročník Lounské mrtvoly, nad kterou převzal záštitu starosta města Louny. Závod se konal na Městském koupališti.  Bohužel počasí nepřálo a při silném dešti nakonec dorazilo změřit své síly pouze 18 závodníků. 

 Za zmínku stojí účast závodníků z Přerova a Vyškova a také jedné závodnice, která si dokonce odskočila z Řecka!

Závodilo se celkem v5-ti kategoriích – ženy, junioři, muži masters, muži raw a muži equipped.

Mezi ženami kralovala Petra Stehlíková (Metalpower Praha), která ve speciálním dresu pozvedla 180 kg a udělala si tak letošní osobní rekord. Na druhém místě Martina Daher (Power Břeclav) také v osobním rekordu 142,5kg. Svůj vůbec první osobní rekord v mrtvém tahu 107,5kg pokořila nová závodnice Eva Vyhlídalová (Metalpower Přerov).

V juniorech dominoval Jiří Tkadlčík (Metalpower Přerov), který lehce pozvedl 305kg.

V kategorii muži - masters předvedl pozved s 245kg František Vincourek (Metalpower Vyškov).

V kategorii muži equipped (ve speciálních dresech) vyhrál domácí závodník Jaromír Šruc (Powerlifting Team Norma Žatec) s280kg.

A v nejpočetnější kategorii muži raw (bez speciálních dresů) vyhrál opět domácí závodník Jan Marsch (Powerlifting Team Norma Žatec), který pozvedl 305kg.

I přes chladné a deštivé počasí se 1. ročník Lounské mrtvoly vydařil. Vládla tu přátelská až rodinná atmosféra, která byla vizitkou skvělých výkonů a spokojeností diváků!

www.lounskamrtvola.webnode.cz

 

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male