1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Rozhovory po MS - Pavel Hurdálek

Pavel Hurdálek

Váhová kategorie: 110 Equip

Věková kategorie: Open

Výkony:    320 - 220 - 280 - 820 kg  (Dřep -  Bench - Mrtvý tah - Total)

Klub: Powerlifting Trutnov

Pavel je nejmladším z klanu Hurdálků. Je zakládajícím členem SK Powerlifting Trutnov. Pravidelně objíždí všechny významné národní i mezinárodní soutěže. Na soutěžích působí klidně a soustředěně.

1)  Jak probíhala příprava na MS GPC?

Příprava probíhala v celku dobře. Kupodivu nepřišlo žádné zranění ani nemoc, jak u mě bývá zvykem. Akorát na posledním tréninku při dřepech s 320 se mi na zádech ohnula osa a ta mě stáhla na zem. Díky tátovi jsem si sednul jako do peřinky.

2) Jak jsi spokojen s dosaženými výsledky?

Třetí místo na MS v kategorii Open do 110 kg je pro mě velký úspěch. Jen jsem chtěl už konečně pokořit své osobní rekordy, ale opět nic. No nevadí snad příště. Alespoň vím kde zabrat.

3) Co tě na MS GPC nejvíce zaujalo?

Co mě zaujalo? V Bardějově jsem již byl před třemi roky na ME a věděl jsem, že se toho opět zhostí na výbornou. Ale tyto závody mé očekávání o hodně předběhly. Prostě jedním slovem Luxus.

4) Máš nějaký rituál před pokusy (jaký)?

Před každým pokusem si zpívám. Pomáhá mi to skrýt nervozitu, uvolnit se a soustředit. Na podiu si pak představím, jak zvládnu činku, ale někdy ani to nestačí.

5) Pomáhá ti hudba při pokusech (jaká)?

Hudba mi pomáhá, ne jen ta má oblíbená ( Marilyn Menson ). Mám rád, když muzika jde na plno a řve na celé kolo, ale je zvláštní, že při pokusu ji nevnímám a ani neslyším.

6) Kdo byli tví tréninkoví partneři v přípravě na MS?

Partneři na tréninku, byli mí oddílový kolegové táta, brácha, Lukáš Jiruška a ostatní lidi z klubu.

7) Kdo ti byl největší oporou v přípravě?

Ta největší opora v přípravě, je má rodina. Ta nejvíc snáší mou nervozitu, nálady a ostatní věci spojené s přípravou. Určitě si oddychli, že letos už nezávodím.

8) Jaké jsou tvé záliby pro relaxaci?

Můj relax? Šálek dobré kávy, nebo sklenka vína s milovanou manželkou, když zrovna po nás děti nic nechtěj.  Odpočinek, spánek, leháro u telky a pak taky na tréninku thajského boxu.

9) Jaké jsou tvé plány pro rok 2013?

Velké!

Děkuji za rozhovor, Pavle. Ještě jednou gratuluji k pěkným výsledkům a držím palce pro další roky. (HL)

  

 

 

 

 

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male