1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lukáš Pudelka - Rozhovory před MČR

Jméno: Lukáš Pudelka

Váhová kategorie: 100 kg  Equipment

Věková kategorie: Open

Nejlepší výkony: 205 (Benchpress)

Klub: Power Břeclav

1) Co považuješ za svůj největší úspěch v liftu?

4. místo v bench RAW na MS Praha 2010. Pravidelně se účastním i závodů Czech army strongman, které pořádá za naši vojenskou rotu Radovan Kaděra. Tady po náročném závodě jsem se loni zůčastnil ještě soutěže jednotlivců v mrtvém tahu, kde jsem s rezervou potáhl 240 kg.

2) Jak probíhá příprava na MČR?

Myslím že docela intenzivně, doufám, že to na závodech zhodnotím. Teď jsem trénoval jednou dvakrát do týdne,ale nemám problém i po odpočinkovém období dojít do fitka a bez dresu kdykoliv dát raw 150 benč, síla tam je. Začínám se připravovat, tak to teprve pujde nahoru.

3) Jaké jsou tvé tréninkové metody?

Když se rozjedu, soustředím se na benče a sem tam mrtvoly. Doplňkové cviky moc nejezdím, upřednostňuju základní cviky a velké váhy. Dost trénuju i záda.

4) Kdo jsou tvoji tréninkoví partneři?

Tak samozřejmě kolegové z oddílu Power Břeclav. Musím říct, že máme super partu a tréninky jsou, když se sejdeme, brutální a na maximum.

5) Kdo ti je největší oporou v přípravě?

Asi já sám. Okolí, co se rodiny týče, to moc neprožívá. Takže překonávám hlavně sám sebe. V tomhle si prostě musím vystačit a motivuju se sám. Ale dost mi pomáhá i předseda oddílu Radovan.

6) Věnuješ se i doplňkovým sportům a jakým?

Už ne není čas, jsem dost vytížený.

7) Jaké jsou tvé záliby pro relaxaci?

Armáda, jezdím na vojenská cvičení a to je asi můj největší relax.

8) Jakých dalších soutěží se chceš účastnit?

Rád bych na ME, ale uvidíme jaká bude forma a taky jestli budu mít vůbec nominaci z MČR. Pokud pujde vše, jak má, tak bych se ME na jaře zůčastnil rád.

    

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male