2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

Valašský pohár - Poděkování a report

Vs41 Dne 20.5.2017 proběhl ve Vsetíně Valašský pohár v benchpressu. Přestože šlo o 1. ročník pořadatelé v čele s Adamem Švehlou a Zuzkou Žlebkovou se zhostili své úlohy na jedničku. Vše bylo výborně připraveno a zorganizováno. Myslelo se i na detaily (koberce jako pro prezidenta, občerstvení, doprovodná vystoupemí, média, spousta dárků pro závodníky atd.). Parta, která se sešla k soutěži pak vytvořila pocit výborně stráveného dne s fajn partou lidí a výbornými výkony. Vždyť se tu sešlo několik rekordmanů a mistrů světa i republiky. Bájných 200 kg bylo pokořeno hned několikrát a v Open nad 100 kg dokonce nezaručovalo 200 kg ani stupně vítězů.

Potěšujíci byl i zájem amaterů. I zde byly velice hodnotné výkony, které zaslouží ocenění a jsou důkazem toho, že po všech posilovnách v ČR se pilně cvičí a trénuje. Další moment, který příjemně překvapil, byla technika závodníků. Ti zkušení se prostě neodchýlili od pravidel a dodržovali pokyny a techniku jak na MČR či MS. Prostě profesionální přístup závodníků a zažitý pohybový vzorec se dodržuje vždy, což je záruka úspěchu.

Vážení přátelé, děkuji celému týmu organizátorů a realizátorů v čele s Adamem a Zuzkou za perfektní soutěž. Děkuji všem závodníkům a zúčastněným za hodnotné sportovní výkony a přístup k soutěži. Byl to pěkný den plný sportu a pohody strávený s partou fajn lidí. Jsem rád, že jsem mohl být s Vámi a těším se na další setkání.