1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Návrh Kalendáře soutěží 2019

VH FČST v Trutnově řešila i návrh základních soutěží FČST pro rok 2019. V příštím roce se nebude kovat Visegradský pohár a tak se vracíme k původnímu zaběhnutému schématu, kdy MČR v TR a BP probíhaly před mistrovstvím Evropy. Podle rozhodnutí AGM GPC pak ME  GPC proběhne v květnu a MS v říjnu. Zde je první návrh:

1. Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu - proběhne ve 2. polovině března v Trutnově (vypadá to zatím na 22.- 24.3.2019) a pořadatelem bude Spartak Powerlifitng Trutnov

2. Mistrovství ČR v bnechpressu - proběhne v 1. polovině dubna ve Vsetíně (vypadá to asi 14 dnů pro trojboji) a pořadatelem bude Valach Power v čele s Adamem Švehlou a pomáhat bude Bruno Walter (Fit Gym Olomouc)

3. ME GPC -  proběhne 19. - 26. května v maďarském Tiszakecske

4. Vrchlabský pohár - proběhne ve 2. polovině srpna, pořadatelem bude Powerlifitng Vrchlabí a soutěžit se bude v BP a MT. Soutěž se vrací do kalendáře po dvouleté odmlce

5. MS GPC - proběhne 20. - 27. října v Nových Zámcích na Slovensku

6. MČR v mrtvém tahu - proběhne ve 2. polovině listopadu v Podivíně a pořadatelem bude Láďa Svoboda a Gita Podivín.

Dále ještě čekáme na potvrzení Extrifit Cup 2019.

V roce 2019 pak, jako každý rok, proběhne Powerlifting Grand Prix FČST

Do Kalendáře budou dále doplněny soutěže pro asociace, u nichž jsme držitelé licencí: GPC, WRPF, WEPF, GPA, IPO a to ME, MS a národní mistrovství a pohárové soutěže okolních států.

Předpokládáme, že obdržíme i pozvánky na soutěže XPC.

Vypadá to tedy, že se máme opět na co těšit a každý si svou soutěž najde. Takže zatím přejeme pohodovou přípravu na náročnou příští sezónu!

Pro zobrazení kalndáře klikni zde: Kalendář akcí FČST 2019

 

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male