1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MČR v TR a DŘ Trutnov 2019: Skupiny

K 12.3.2019 je na MČR v Trutnově přihlášeno 155 závodníků ke 191 startů. Závodníci byli rozděleni do jednotlivých startovních skupin. Přehled skupin byl vložen na Google FČST. Pro vstup na informace na Google klikněte v pravém sloupci stránky na logo "Soutěže-info" a následně na složku "MČR v TR a DŘ Trutnov 2019" a dále pak na soubor " Skupiny TU 2019". Pro zobrazení klikni zde: MČR v TR a DŘ Trutnov 2019.

Na 4. listu souboru s názvem "Skupiny dle abecedy" pak naleznete abecední seznam startujících s určením skupiny a dne startu. Pokud se někdo přihlásil k více startům, má přiděleno více skupin. Pokud někdo soutěží ve své věkové kategorii a pak ještě v Open, startuje pouze jednou a to ve své věkové kategorii. (V seznamu jsou tyto starty probarveny šedě).  Vzhledem k tomu, že se několik závodníků dohlásilo po uzávěrce, došlo k mírným posunům ukončení soutěže v jednotlivých dnech. Vše je v harmonogramu. Prosím, berte však tyto časy ukončení pouze jako orientační. Vše se bude odvíjet podle průběhu soutěže.

Průběh soutěže: Jednotlivé skupiny budou nastupovat podle harmonogramu, který je uveden v souboru "Skupiny TU 2019" přestávky budou vyhlašovány v průběhu dne. Budou v rozmozí 5 - 10 minut, pokud nebude při soutěži oznámeno jinak.

Takže snad zatím vše. Přejeme Vám všem pohodové doladění formy a příští víken se uvidíme v Trutnově. těšíme se na Vás.

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male