1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MČR v BP Vsetín 2019: Poděkování

Vážení příznivci liftu, kamarádi, přátelé, jménem celé FČST bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za krásné MČR v benchpressu, které proběhlo 7.4.2019 ve Vsetíně. Slovo "zúčastněným" zní oficiálně a úřednicky, je však za ním ukryto mnoho fantastických lidí. Někteří z nich jsou vidět více, jiní méně, v každém případě je to však tým, který pro nás vytvořil příjemně strávenou neděli. V čele samozřejmě stojí pořadatelský tým Valach Power Vsetín zastoupený Adamem Švehlou a jeho ženou Zuzkou. Zástupcem Adama pak byl Bruno Walter. Ti všichni si mákli a odvedli skvělou práci.

Do tohoto týmu Vsetína pak náleží nakladači (výborní - osobně jsem je vyzkoušel a fakt měli postřeh. Jinak bych měl placatou hlavu), speaker, zvukař, občerstvení, doprovodný program atd. Kvality opět potvrdil ICT tým, takže vše běželo bez problémů. Chtěl bych poděkovat i rozhodčím, kteří i přesto, že závodí, nastoupili do nevděčné role můžů v bílém a samozřejmě prvních hromosvodů nezdarů. Ne fakt, dle mě, byli dobří. Další součástí týmu jsou diváci. Byli fajn a vytvořili dobré prostředí pro sportovní výkony. No a teď TI HLAVNÍ: Závodníci. bez nichž by MČR nebylo. Je paráda koukat se na soutěžící, jak bez problémů nastupují k pokusům, nezdržují, přitom podávají skvělé výkony. Přátelé, ještě jednou díky Vám všem, za krásné závody a příjemné chvíle a samozřejmě obrovská gratulace všem k výkonům. Bylo mi ctí se s Vámi všemi sejít na jedné soutěži u jedné činky.

A ještě jedno poděkování. Tentokrát pro partu ze Semil a jmenovirtě Standu Tůmu za překvapivou a milou velikonoční koledu pro rozhodčí. Díky kluci.

Libor Hurdálek - prezident FČST

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male