1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Výhodné nákupy pro členy FČST

 Stále dostáváme nové přihlášky ke členství. K dnešnímu dni již máme evidováno 322 členů a na další ještě čekáme. Mezi našimi členy je i velká řada nováčků a nejen pro ně, ale i pro všechny naše členy máme následující informaci. Naším dlouhodobým partnerem a skutečně spolehlivým je Sportovní výživa - Pavel Trampota. Na základě tohoto partnerství jsou pro všechny naše členy umožněny nákupy produktů za výhodné ceny. Jedná se o doplňky výživy, sportovní vybavení, Fitness vybavení a ostatní. Stačí se jen zaregistrovat a pak už jen nakupovat za výhodné ceny. Je to jedna z výhod našich členů a jsme velice rádi, že Vám ji díky panu Pavlovi Trampotovi můžeme nabídnout. Třeba se Vám nabídka bude hodit.

Jak se zaregistrovat a nakupovat? Pro informace klikněte zde: PT Výživa nákupy

Pro přístup k informacím stačí také pouze kliknout kurzorem na logo Pavel Trampota v pravém sloupci webové stránky FČST.

Děkujeme Panu Trampotovi  za jeho partnerství, velice si jeho přístupu vážíme. 

Číst dál: Výhodné nákupy pro členy FČST

Svět kulturistiky: Rozšíření spolupráce

 Jak jsme Vás již informovali, novým partnerem FČST je Svět kulturistiky. V čísle 01/2023 jste tak mohli najít dvoustranu s našimi příspěvky. Od čísla 02/2023 se tato spolupráce ještě rozšiřuje. V každém čísle Světa kulturistiky tak naleznete nejen dvoustranu s aktualitami a informacemi o činnosti FČST ale i další dvoustranu, která bude věnována rozhovoru s osobností powerliftingu.

Tak a teď jsme stáli před problémem, koho a jak vybrat na rozhovory. Máme přes 300 členů a téměř každý by si zasloužil mít prezentaci ve Světě kulturistiky. To by však bylo na 20 let. Takže jak a koho vybrat?

Číst dál: Svět kulturistiky: Rozšíření spolupráce

Soutěže 2023: Nominace a přihlášky

V kalendáři soutěží pro rok 2023 máme k dnešnímu datu zatím 16 soutěží a proto jen pár informací ohledně nominací, způsobu přihlášení a možnosti účastí na soutěžích.

1) Soutěže, na něž je nutná nominace

Do této kategorie náleží ME a MS GPC. Zde je nutné pro přihlášení absolvovat nominační závod v příslušné disciplíně pro udělení nominace. Nominace v trojboji pak umožňuje získat nominaci na všechny disciplíny. Příklad. Účastním se nominační soutěže na mrtvý tah, mám nominaci na ME a MS v mrtvém tahu. Účastním se trojboje, mám nominaci na trojboj a zároveň i všechny disciplíny singl. Nominaci automaticky získávají členové pořadatelského klubu nominačních soutěží a všichni rozhodčí z nominačních soutěží. (Důvod – nechceme nutit organizátory vše organizovat, nakládat a ještě závodit. To samé platí pro rozhodčí)

Nominační závody jsou následující: MČR v mrtvém tahu (proběhla v listopadu 2022 ve Vrchlabí), MČSR v BP (Lučenec Slovensko – pro Benchpress), GPC World Cup V4 (Trutnov – možnost nominace na všechny disciplíny)

2) Soutěže, na něž není nutná nominace

Jde o všechny soutěže v kalendáři soutěží vyjma ME a MS GPC

Číst dál: Soutěže 2023: Nominace a přihlášky

PF 2023

Všem přátelům, kamarádům, fandům a příznivcům powerliftingu hodně síly, energie, pohody a štěstí v celém novém roce 2023!!!!

Šťastné a veselé vánoční svátky!

Všem přátelům, kamarádů, příznivcům a fandům powerliftingu přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.

 

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male