1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

Příbram 2017 v tisku

V internetovém, "tisku" Příbram.cz byl uveřejněn propagační rozhovor s pořadatelem pro nadcházející MČSR v ST a dřepu. Pro zobrazení klikni: Do Příbrami se opět sjedou siláci. Organizátoři počítají s rekordní účastí   

Domažlice a "Velká cena Chodska"

SK Ironbulls Domažlice budou v závěru roku pořádat pohárovou soutěž, která bude zařazena do PWL GP 2017. Již dnes zahajují přípravu a rozjíždí propagaci. O plánech, historii a přípravách se dočete v Domažlickém deníku (klikni):  SK Ironbuls Domažlice v tisku . Držíme palce.

Ocenění pro člena FČST

V Národním památníku na pražském Vítkově převzali v pátek 6. listopadu vojáci 4. strážní roty ocenění za jednu z nejtěžších mísí  na spojenecké letecké základně Bagrám (Bagram Air Field) v Afghánistánu. Mezi vyznamenanými byl i člen FČST Jakub Bouška. Jakub Bouška letošní rok (kvůli misi) vypustil, ale ještě loni závodil za ČR na ME v Trutnově. Gratulujeme Jakubovi k ocenění a přejeme hodně úspěchů v osobním, sportovním i profesním životě. Zde je odlaz na článek (klikni): Ocenění za misi.

Číst dál: Ocenění pro člena FČST

Jirka Tkadlčík na Arnold Classic 2015

Jirka Tkadlčík se v první půlce března účastní na Arnold Classic soutěže strongmanů do 105 kg. Je to velký a úspěch a Jirka je v plném proudu příprav. A co k tomu říká Jirka?

"O možnosti závodit na Arnold Classic jsem se dozvěděl teprve nedávno, i tak jsem se ale rozhodl, že do přípravy dám všechno, veškeré finance i sílu, což se mi zatím daří.

Číst dál: Jirka Tkadlčík na Arnold Classic 2015

Petr Petráš v přípravě na MČR FČST 2015

Petr Petráš ze Sokola Podivín je v přípravě na naše MČR v silovém trojboji RAW, které proběhne v Praze. Jeho plánem je  překonat hranici 1.100 Kg. Jak mu jde příprava, se můžete podívat na videolog na Ronnie (klikni): Petr trening 01/2015. Co dodat. Máme se na co těšit a Petrovi držíme palce, aby to konečně vyšlo!

Federace

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male

FČST pořádá

MČSR v BP & Bicepsu

27. dubna 2024 - Vsetín

Pořadatel

Valach Power 

ME GPC 2024

15.-19.5.2024

Trutnov (ČR) 

(Trojboj, dřep, benč, biceps)

pořadatel

Powerlifting Trutnov

 

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes292
Za měsícZa měsíc15962
CelkemCelkem1109261
Vaše IP3.230.154.90
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 169
Teď on-line
-