1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Petr Petráš - Video z tréninku

Video z  tréniku Petra Petráše. Mrtvý tah 5 x 300 kg. Klikni: PP videotrénink

Petr Petráš se připravuje na MČR 2015

Petr Petráš se připravuje na MČR 2015 a chce překonat 1.100 kg v RAW. Zajímavý rozhovor s dobrýmy informacemi pro naši federaci vyšel na Ronnie. Čtěte (klikni): Petr Petráš: "Chci překonat 1100 kg RAW!" Pokud se Petrovi podaří tento cíl splnit, bude to fantastická zpráva pro světový lift a celou ČR. Držíme Petrovi palce!!!!!!!

ME GPC 2014 Trutnov - Z tisku

V trutnovském tisku vyšlo  průběžně nekolik článků o ME GPC 2014 a soubor pár fotek. Zde je odkaz (klikni):  Trutnovinky 4.6.2014,  Trutnovinky 5.6.2014, Trutnovinky 11.6.2014,  foto Trutnovinky

Jiří Tkadlčík na Ronnie

Videolog Jiřího Tkadlčíka, reprezentanta CZ v silovém trojboji, na Ronnie. Klikněte: Jíří Tkadlčík videolog

MČR v Bench Pressu 2014 - Článek

V Krkonošském deníku vyšel článek o MČR FČST v Bench Pressu 2014, které proběhlo 19.4. v Semilech. Zde je odkaz na článek (klikni): Deník o MČR v BP. Foto článku je níže.

Číst dál: MČR v Bench Pressu 2014 - Článek

Petr Horák

Petr Horák, skromný a houževnatý závodník, velký sportovec, mistr republiky FČST v silovém trojboji, světový a evropský šampion GPC 2013, absolutní vítěz 1. ročníku Powerlifting GP 2013.......... Mnozí z Vás se s ním setkali na závodech doma i v zharaničí. Na webu kutruristiky vyšel o Petrovi článek. Čtěte: Petr Horák. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Ronnie - FČST - 13.3.2012

Na na internetovém magazínu Ronnie byl uveřejněn článek o FČST. Čtěre: Ronnie - FČST

Napsali o nás

Na stránkách byla zřízeba nová kategorie s názvem: Napsali o nás. V této kategorii budeme uveřejňovat články o naší federaci a našich členech, které budou a nebo byly publikovány ve sdělovacích prostředcích. Již dnes zde jsou umístěny dva články: o Petr Petrášovi a Liboru Hurdálkovi.  Kliknutím na podbarvený název zdroje se dostanete na originální text zdroje. Další články budou postupně vkládány.

Umístění kategorie: Osobnosti liftu (na základní liště) - Napsali o nás. Čtěte zde: Napsali o nás

 

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male