1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kalendář akcí pro rok 2018

Kalendář akcí 

 

 

 

Rok 2018

  Akce Měsíc Den Asociace Pořadatel Místo Poznámka
1 Mistrovství SR v MT Únor 24. GPC SAST Slovenska Sečovce (SR) DL
2 Mistrovství Evropy WPF duben 6. - 8. WPF WPF Polska Siedlce (Polsko) PWL, BP , DL
3 Otevřené MSR v TR a DŘ duben 7.-8- GPC SAST Slovenska Nové Zámky (SR) PWL, SQ
4 Visegrad Cup duben 20. - 22. GPC GPC Hungary Gyor (Hungary) Nominace na ME a MS -PWL, DL, BP, SQ
5 Otevřené mistrovství Ukrajiny květen 18. - 20. GPC GPC Ukraine Odesa (Ukrajina)  
6 ME GPC květen (červ) 26.5. - 2.6. GPC GPC France Nancy (Francie) PWL, DL, BP, SQ
7 Mezinárodní mistrovství SR květen 25.-.27. WRPF/GPA/IPO WPC slovakia Lučenec (SR) PWL, BP, DL
8 ME GPA/IPO červen 9. - 10.6. GPA/IPO GPA Ruska St. Petersburg (Rusko) EQ + RAW
9 WRPF Tournament červen 9. - 10. WRPF WRPF Hungary Miskolc (Ma´darsko) BP, DL
10 MČR FČST v PWL, SQ červen 29.6. - 1.7. GPC SK Ironbulls Domažlice Domažlice Nominace na MS 2018 a ME a MS 2019
11 Extrifit Cup HK srpen 18.8. GPA Extrifit Team HK Hradec Králové BL & DL
12 Jarmareční pohár Bardejov srpen 24. GPC SAST Slovensko Bardejov (SR) BP
13 MS GPC září 16. - 23.9. GPC GPC Hungary Eger (Maďarsko) PWL, BP, DL, SQ
14 EVLS Prague Showdown září 28.-29.9. WRPF WRPF Slovakia Praha DL, BP - RAW
15 ME a Asie GPA/IPO říjen 12. - 14.10. GPA/IPO GPA Ruska Voronezh (Rusko) EQ + RAW
16 Evropský pohár v BP říjen   WRPF WRPF Běloruska Bělorusko BP RAW 
17 Světový pohár WRPF listopad 3. - 4. WRPF WRPF Polska Zlotoryja (Polsko) BP & DL (RAW)
18 Otevřené MČR FČST v BP, DL listopad 10. - 11.  GPC Powerlifting Trutnov Trutnov Nominace na ME a MS 2019
19 MS GPA/IPO listopad   GPA/IPO GPA Ukraine Ukrajina EQ + RAW
20 Vánoční pohár listopad 24.-25- GPC SAST Slovensko Žilina SQ, BP, DL
21 International Winter Cup prosinec 1. WRPF/WEPF WRPF Slovenska Bratislava BP&DL&Pushpull / RAW&EQ
22 Bohumínský Gigant prosinec 1. polovina GPC Powerlifting Raspberry Bohumín Soutěž v mrtvém tahu
23 PWL GP FČST 2018 celý rok   FČST FČST   Soutěže: 4, 6, 10, 13, 18, 22

  

 Rok 2017 

  Akce Měsíc Den Asociace Pořadatel Místo Poznámka
1 Mezinárodní MČSR v silovém trojboji (ČR a SR) Duben 7.-9. FČST, SAST, AWPC Xxtreme Praha a Suda Team Příbram Nominace na ME a MS 2017
Mezinárodní MČSR v Benchpressu (ČR a SR) Duben  29.-30. FČST, SAST, AWPC  AWPC  Trnava (SK)  Nominace na ME a MS 2017 
Pohárová soutěž v Benchpressu  Květen  20.  FČST  Walach Power  Vsetín  Benchpress 
ME GPC  Červen  25.-30.  GPC  GPC Polska  Biala Podlaska (PL)  PWL, BP, Deadl, Sq 
Volyňská mrtvola  Srpen  5.  FČST  Xxtrema Praha  Volyně  Mrtvý tah 
6 Extrifit Cup  Srpen  19.  FČST  Vl. Kužel a Extrifit team  Hradec Králové  Benchpress a mrtvý tah 
MS GPC  Září  16.-23.  GPC  Powerlifting Trutnov  Trutnov  PWL, BP, Deadl, Sq 
GPC World Cup 2017 Říjen  6. - 8.  GPC  GPC Maďarska  (Miskolc) Felsőzsolca Maďarsko  PWL, BP, Deadl, SQ 
Otevřené MČR v mrtvém tahu  Listopad  11.  FČST  OST Varnsdorf  Varnsdorf  Nominace na ME a MS 2018 
10  Pohár Domažlic  11.-12.  bude určeno  FČST  SK Ironbulls Domažlice  Domažlice  Benchpress a mrtvý tah 
11  PWL GP 2017 - seriál FČST  Celý rok    FČST  FČST     Soutěže 1. - 10. vyjma 8.

 


 Rok 2016

  Akce Měsíc den Asociace Pořadatel Místo Poznámka
1 Mezinárodní mistrovství Polska v Benchpressu duben 2.-3. GPC GPC Polska Zalesie (Polsko)  
2 Mezinárodní mistrovství ČR a SR v silovém trojboji duben 8.-10.  FČST & SAST SAST Půchov (SR) Nominace na ME a NS 2016 
3 Mezinárodní mistrovství ČR a SR v Bench Pressu duben 30.  FČST & SAST Animals Semily  Semily (ČR)  Nominace na ME a MS 2016 
4 ME GPC v ST a BP  červen 5.-11.  GPC GPC Finska  Rovaniemi (Finsko)   
5 Varnsdorfský pohár v mrtvém tahu červen 25. FČST OST Varnsdorf Varnsdorf  
6 Krkonošský pohár - pohárová soutěž ve dřepu červenec 16.  FČST Powerlifing Trutnov Trutnov  
7 Volyňská mrtvola - pohárová soutěž v MT srpen 6.  FČST Xxtreme Praha Volyně  
8 B & D Cup Vrchlabí - pohárová soutěž v BP a MT srpen   FČST Powerlifting Vrchlabí Vrchlabí NEKONÁ SE!! 
9 MS GPC v ST a BP září 17.-24.  GPC GPC Srbska Knjaževac (Srbsko)  
10 Karpatský pohár říjen 21.-23.  GPC GPC Polska Zalesie (u Biela Podlaska - Polsko)   
11 Otevřené MČR FČST v mrtvém tahu listopad 12.  FČST Sokol Podivín  Podivín (ČR)  Nominace na ME a MS 2017 
12 PWL GP 2016 - seriál soutěží FČST     FČST FČST   Soutěže 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11